#Громада_це: 1500 українців долучилися до фото-флешмобу на підтримку переселенців

Учасниці фото-флешмобу у Харкові, співорганізатор – ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Понад 1500 громадян долучилися до фото-флешмобу #Громада_це, що відбувся 2 вересня 2017 року в п’яти містах східної України – Бердянську, Дніпрі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові.

Метою заходу, ініційованого Ресурсним центром ГУРТ у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», була консолідація громади й підкреслення позитивного внеску внутрішньо переміщених осіб у її розвиток.

Учасники фото-флешмобу із 10 запропонованих варіантів обирали свою асоціацію до слова «громада» та фотографувалися із нею, виявляючи солідарність із громадянами, постраждалими внаслідок конфлікту на Донбасі.

Загалом співорганізатори у п’яти цільових містах сфотографували понад 1000 учасників. Інші ж обирали свої асоціації до слова «громада», але з різних причин відмовлялися від фото. Найпопулярнішими варіантами стали «розвиток» та «успіх»…

Переселенець із Донецька, пенсіонер, в минулому шахтар Василь Дудко – учасник заходу у Дніпрі – зазначив, що громада для нього – не пустий звук і що він хоче бути активним громадянином та спільно вирішувати проблеми, що стоять перед громадою, яка його прийняла. Він обрав варіант «підтримка», бо вважає, що важливо надавати підтримку один одному.

Ресурсний центр ГУРТ

http://gurt.org.ua/news/recent/40495/