Долучайтеся до конкурсу «Благодійна Харківщина»!

Переселенцям допомагали, добродійність проявляли? – Долучайтеся до конкурсу «Благодійна Харківщина»!

Вперше у Харківській області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017», який 6 років поспіль проводить Асоціація благодійників України. На Харківщині партнером Асоціації виступає Благодійний фонд «Карітас Харків», який є християнською організацією.

Асоціація благодійників спільно з Карітас Харків прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих у країні та Харківській області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок вперше визначить у 2018 році переможців і лауреатів Конкурсу окремо по Харківщині. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійна Харківщина» у Харкові (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2017» 22 березня 2018 року у м. Києві.

Благодійний фонд «Карітас Харків» запрошує доброчинців, меценатів, волонтерів, їхніх партнерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017»: konkurs.blago@gmail.com до 15 лютого 2018 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможця і лауреатів конкурсу.

Заповнюючи заявку, обов’язково вкажіть номінацію, в якій хочете взяти участь (номінанти можуть подаватись до кількох номінацій, якщо сфера діяльності цьому відповідає).

Основні колективні номінації:

 1. Благодійність великого бізнесу.
 2. Благодійність середнього бізнесу.
 3. Благодійність малого бізнесу.
 4. Корпоративна благодійність.
 5. Колективне волонтерство.
 6. Всеукраїнська благодійність.
 7. Регіональна благодійність.
 8. Благодійність в охороні здоров’я.
 9. Благодійність в освіті та науці.
 10. Благодійність в культурі та мистецтві.
 11. Благодійність в соціальній сфері.
 12. Благодійність в захисті України.
 13. Благодійність неурядового сектору.
 14. Молодіжна та дитяча благодійність.
 15. Благодійна акція.

Індивідуальні номінації:

 1. Громадянська благодійність.
 2. Меценат року.
 3. Волонтер року.

Спеціальні номінації:

 1. Народний благодійник.
 2. Благодійність у медіа.
 3. Допомога з-за кордону.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11 (організаційні питання) або 063-48-49-345 (менеджер зі зв`язків з громадськістю); e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт: http://blagoukraine.org/

Регіональний партнер конкурсу у Харківській області – Благодійний фонд «Карітас Харків». Контакти: тел.: 098-18-55-051, сайт: http://caritas.kharkiv.ua/

Про Благодійний фонд «Карітас Харків»:

Благодійна організація Благодійний фонд «Карітас Харків» розпочав свою діяльність у вересні 2014 року, як «екстрена служба допомоги» на виклики внутрішньої та зовнішньої ситуації. Фонд офіційно зареєстрований Харківським екзархатом УГКЦ та МБФ «Карітас Україна» 6 березня 2015 року. Благодійний фонд «Карітас Харків» є християнською організацією, що допомагає людям в Харківському екзархаті (Харківська, Полтавська, Сумська області). Карітас Харків, керуючись християнськими цінностями, допомагає людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, віднайти шляхи вирішення соціально-гуманітарних, психологічних, фінансових та юридичних проблем завдяки залученим ресурсам.

«Карітас Харків»

http://caritas.kharkiv.ua/2018.01/blagodijna-harkivshhyna/