Проект «Допомога ВПО в Харківській області»

З 1 лютого 2018 року в Карітасі Харкова з ініціативи «Папа для України» стартував довгоочікуваний проект «Допомога ВПО в Харківській області».

Метою проекту є покращення якості життя соціально незахищених груп населення з числа вимушено переселених осіб та сприяння підтримці віри в краще майбутнє.

Проект буде дещо відрізнятися від тих, які впроваджені до Карітасу Харкова громадською організацією Станція Харків і Карітас Spes, які вже працюють у Харкові й Харківській області з грудня 2017 року.

Географія проекту передбачає обслуговування потребуючих із Лозівського, Борівського, Вовчанського та інших районів Харківської області й міста Харкова, крім тих, які вже опрацьовані вищезазначеними організаціями.

Як завжди, допомога спрямована на найвразливіші соціальні категорії – важкохворі люди з 1, 2, 3 ступенями інвалідності або доопераційні чи післяопераційні хворі, самотні батьки, пенсіонери віком за 65 років, годуючі або вагітні жінки, багатодітні родини, родини, що опинилися в скрутних життєвих обставинах тощо.

Допомога буде здійснюватися в різних напрямках – ваучери на продукти й гігієну, грошова допомога на обігрів житла, теплі ковдри та постільна білизна, обігрівачі, гранти на дитячий одяг на весну, на оренду житла, дитяче годування та медична допомога за рецептурними бланками.

Усі види допомоги отримуються одноразово, крім медицини, яка буде потребувати звітів.

Працівники проекту виїжджатимуть до різних районів, про що на сайті Карітасу Харкова та нашій сторінці у Facebook буде додаткова інформація про набір бенефеціарів.

Прийом бенефеціарів у приміщенні Карітасу Харкова ведеться з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00 години за адресою: м. Харків, Григорівське шосе, 30 (ст. м. Холодна Гора).

Контактні телефони 067-560-55-80, 067-560-54-52.

Карітас Харкова