Термін реалізації пілотного проекту для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб подовжується до кінця 2018 року

Як вже повідомлялося Міністерство соціальної політики України в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект, який має назву «Рука допомоги».

Метою проекту є відпрацювання практики допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та повернення таких громадян на ринок праці.

Головним запропонованим механізмом стимулювання до повернення на ринок праці є надання учасникам пілотного проекту безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Своєю постановою від 31.01.2018 № 40 Уряд продовжив строк проведення проекту у Львівській, Полтавській та Харківській області до 31 грудня 2018 року.

Також передбачено розширення стимулюючих механізмів створення робочих місць для учасників пілотного проекту. Так у 2018 році фінансова допомога буде також надаватися діючим суб’єктам господарювання, які будуть створювати робочі місця для учасників пілотного проекту.

Кошти для реалізації пілотного проекту передбачено у державному бюджеті на 2018 рік у сумі 20 млн. гривень.

Якщо на даний час ви мешкаєте в місті Чугуєві та отримуєте державну соціальну допомогу, як член малозабезпеченої сім’ї, або маєте статус  внутрішньо переміщеної особи та бажаєте відкрити власну справу, для отримання відповідей на додаткові питання пропонуємо звертатись до Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20-а, каб. 27 (тел. 2-22-32).

Чугуївська міська рада

http://chuguev-rada.gov.ua/news/id/3280