«Чоловіки НЕ лупцюють» (інформаційний буклет)

Переселенців, ветеранів АТО та всіх чоловіків закликають долучитися до громадської ініціативи «Чоловіки проти домашнього насильства».

У Харкові в рамках інформаційної кампанії «Чоловіки НЕ лупцюють» випущено буклет, інформація в якому спрямована на чоловіків, що бажають внести свою лепту в запобігання домашньому насильству:

Booklet_Domestic violence_Chumak

У виданні говориться:

«Ми переконані, що чоловіки можуть і хочуть змінити проблему домашнього насильства! І ставимо перед собою завдання засобами широкого інформування жителів Харкова та області, в першу чергу – переселенців, ветеранів АТО, правоохоронців, військовослужбовців, громадських активістів, донести інформацію про:

новий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»,

ненасильницьку та союзницьку моделі поведінки в сім’ях.

А також за допомогою авторитетних чоловіків сприяти популяризації таких моделей поведінки».

У публікації наведені телефони, за якими можна отримати консультацію з питань профілактики домашнього насильства.

Буклет підготовлено в рамках інформаційної кампанії «Чоловіки НЕ лупцюють» громадської ініціативи «Чоловіки проти домашнього насильства», що здійснюється за фінансової та тренерської підтримки в рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який реалізується DRA спільно з ГО «Країна вільних людей» за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Сторінка «Чоловіки проти домашнього насильства» у facebook: https://www.facebook.com/UkrainianMenAgainstDomesticViolence/