Реалізація дорожньої карти реформ: як це було?

27 вересня представники Реформаторської коаліції Чугуївщини провели прес-конференцію «Аналіз діяльності коаліція в межах Проекту». На цьому заході було підведено підсумки роботи Коаліції за період реалізації проекту. Було висвітленно здобутки, та напрацювання на майбутнє.
Від початку метою проекту було залучення громадян до процесу прийняття рішень та впровадження реформ за шістьма напрямками у місті Чугуїв із залучененням експертів громадянського суспільства, влади та бізнесу.

У весь час представники Коаліції займалися впровадженням змін згідно Дорожньої карти реформ на місцевому рівні зусиллями громадян, експертів громадянського суспільства, влади та бізнесу; створенням сприятиливого середовища з привабливим інвестиційним кліматом, прозорою та підзвітною владою, залученням громадян до процесу прийняття рішень; реалізацією порядку денного Реформаторської Коаліції Чугуївщини викладеного у Дорожній Карті Реформ за шістьма напрямками.

У підсумках діяльності Коаліції можна зазначити, що було проведено колосальну роботу та мету проекту було реалізовано. А завдання Проекту виконані.

Крім того учасники заходу висловили свої думки з приводу того, як вжиті заходи під час проекту відобразились на житті громадськості, та на роботі органів влади і місцевого самоврядування.
Представники Коаліції разом з учасниками заходу напрацювали багато ідей для реалізації в майбутньому, та розробили плани на наступний рік.