НАЗК повідомило про факт неподання декларації депутата Введеньської селищної ради

Громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів» в рамках проекту «Громадськість проти корупції» проведено аналіз  230 декларацій, під час проведення якого виявлено 20 порушень заповнення, подання декларацій, порушень вимог щодо конфлікту інтересів.

Так, під час аналізу виявлено, що депутат Введенської селищної ради Харківської області  Владимирова Ніна Іванівна, не подала декларацію про доходи за  2017 та 2018 роки (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_cf89397a-b28b-4e16-80ab-b8355dd486ad)

Таким чином, Владимирова надала недостовірні відомості. Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» Владимирова Н.І. є суб’єктом декларування та зобов’язана подавати декларацію, оскільки є особою уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних  центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до  Національного агентства з питань запобігання корупції щодо притягнення порушниці до відповідальності.

За фактом  не подання декларації порушниці направлено повідомлення про факт неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З урахуванням результатів розгляду вищезазначеного повідомлення Національним агентством будуть виконані вимоги частини третьої статті 12 Закону, що передбачає: у разі виявлення ознак адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, уповноважені особи Національного агентства складають протокол про таке правопорушення, який направляється до суду в порядку, визначеному Національним агентством. У разі виявлення ознак іншого корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та надсилає його іншим спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції. Висновок Національного агентства є обов’язковим для розгляду, про результати якого воно повідомляється не пізніше п’яти днів після отримання повідомлення про вчинене правопорушення.

 

Публікація створена в рамках проекту «Громадськість проти корупції» за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми для посилення інституційної спроможності та впливу громадських організацій на регіональні зміни