Авто у власність здобув, а про зміну у майновому стані не вказав

Громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів» в рамках проекту «Громадськість проти корупції» проведено аналіз  230 декларацій, під час проведення якого виявлено 20 порушень заповнення, подання декларацій, порушень вимог щодо конфлікту інтересів.

Так, під час аналізу виявлено, що депутатом Зачепилівської районної ради Харківської області Баклагіним Володимиром Вікторовичем не було подано декларацію про суттєві зміни в майновому стані, а саме про набуття права власності 24.07.2018 року легкового автомобілю марки RENAULT Модель: DUSTER,рік випуску:2017 вартістю 433 333 грн.

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_0989e7b0-b1c0-417d-8077-ca51bd9943eb.

Таким чином, в порушення ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», Баклагін В.В. не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП за кваліфікуючими ознаками: неповідомлення НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

З даного приводу Громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів» направлено скаргу до Національного агентства. Про вжиття заходів та притягнення до відповідальності порушника дізнаємось найближчим часом.

Публікація створена в рамках проекту «Громадськість проти корупції» за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми для посилення інституційної спроможності та впливу громадських організацій на регіональні зміни