На 41,3 млн товарів вилучено працівниками ДФС при перетині КПВВ в зоні АТО/ООС за 2020 рік

Про це стало відомо з відповіді Державної фіскальної служби. Так підрозділами ДФС при перевірках осіб при перетині КПВВ вилучено товарів на 41,3 млн грн, в тому числі 35,5 млн грошових коштів, які в подальшому були вилучені. Щодо незаконного перемішення товарів (грошових коштів) через КПВВ складено 372 протоколи про адміністративне правопорушення за ст.204-3 КУпАП.
До юристів приймальні УГСПЛ в Станично-Луганському районі за юридичною консультацією часто звертаються мешканці через неправомірно складені протоколи про переміщення грошових коштів. Нагадаємо, в березні 2021 року юристи приймальні допомогли ПОВЕРНУТИ грошові кошти , які вилучили працівники фіскальної служби при перетині КПВВ у пенсіонера.
Приймальня УГСПЛ в Станично-Луганському районі працює в рамках програми «Права людини в дії», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Консультацію від юристів УГСПЛ в Станично-Луганському районі можна отримати за телефонами: 0958225885 та 0500270810