Анонс заходу

Уже тривалий час приймальня УГСПЛ територіальних громад Станично-Луганського району, за підтримки ГО «Чугуївська правозахисна група» веде активну успішну діяльності щодо захисту прав громадян. Попереду ще багато планів, які потребують реалізації та проблем, які потребують вирішення, тому не зупиняючись продовжуємо і далі працювати на благо громади, а наразі пропонуємо Вам разом з нами підбити підсумки нашої роботи в 2021 році та долучитися до інформаційно-просвітницького заходу в формі прес-конференції на тему «Звіт про роботу приймальні УГСПЛ територіальних громад Станично-Луганського району за 2021 рік», якийвідбудеться 14 січня 2022 року о 14:30 год. у форматі онлайн конференції через он-лайн  платформу «Zoom».

Спікери:

Микола Філіпов, Роман Лихачов, Маргарита Лихачова, Олександр Левенець.

Запрошуємо до участі у заходіактивістів, юристів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту, журналістів та усіх бажаючих.

Для того, щоб зареєструватися для участі у прес-конференції та отримати усю необхідну інформацію пишіть на електронну адресу chpg@ukr.net.

Захід організовано та захист прав постраждалих від конфлікту здійснюється в рамках програми USAID Ukraine — USAID Україна «Права людини в дії», яка виконується УГСПЛ.