У Чугуєві роздають гігієнічні набори вразливим верствам населення

Громадська організація «Чугуївська правозахисна група» реалізовує проєкт«Надання підтримки громадянам на території Харківської області під час бойових дій». Впровадження проєкту підтримується ПРООН та ЄС. Його метою є надання невідкладної адресної підтримки громадянам, які через проведення бойових дій на території свого проживання чи перебування опинилися у скрутному становищі. Особлива увага приділяється самотнім громадянам, людям старшого віку, людям з інвалідністю та людям із низьким рівнем доходу. Чугуївський район із першого дня повномасштабної війни знаходиться в зоні бойових дій і підтримка населення саме цього регіону забезпечує надійний тил нашої армії. «Чугуївська правозахисна група» намагається не залишити без уваги кожного. Волонтери відвідують найвіддаленіші куточки району і намагаються не забувати про родини людей, які опинилися в складній ситуації.

У період з 15 травня по15 червня 2022 року гігієнічні набори від волонтерів отримали 100  родин із дітьми.

«В першу чергу набори отримали внутрішньо переміщені особи, одинокі матері, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, родини з особами з інвалідністю та опікунські сім’ї – тобто вразливі категорії населення, котрі потребують підтримки під час війни», – говорить керівник проєкту Роман Лихачов

«Ми сформували гігієнічні  набори за принципом, аби люди могли вільно дбати про гігієну всієї своєї родини та особливо зосередились на догляді за дітьми», – зазначає керівник Чугуївської правозахисної групи Іван Мудраченко.  

«Завдяки допомозі волонтерів Чугуївської правозахисної групи мої дітки забезпечені найнеобхіднішим. Я так вдячна за турботу та небайдужість»,каже пані Олена, багатодітна мама з селища Малинівка на Чугуївщині.

 

Матеріал підготовлено командою проєкту «Надання підтримки громадянам на території Харківської області під час бойових дій», який реалізує громадськаорганізація«Чугуївська правозахисна група» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН:Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН(ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз(ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.