Чугуївський волонтерський штаб за два тижні роздав продуктові набори 30 родинам Печенізької громади

Громадська організація «Чугуївська правозахисна група» реалізовує грантовий проєкт «Надання підтримки громадянам на території Харківської області під час бойових дій». Впровадження проєкту підтримується Програмою розвитку ООН та Європейським Союзом.

Від початку війни  Чугуївський волонтерський штаб, який створений на базі громадської організації «Чугуївська правозахисна група», допомагає  евакуйованим громадянам, а також жителям Харківської області найнеобхіднішими продуктами харчування, яких поруйнованих війною громадах часом дуже бракує. Днями в Чугуївському районі волонтери роздавали продуктові набори Їжу надавали багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам. Волонтери Чугуївської правозахисної групи працюють, аби найбільш потребуючі мешканці Харківщини отримали допомогу як у вигляді телефонних консультацій на гарячій лінії, так і в найнеобхідніших для життя продуктах харчування.

«У продуктових наборах – базові продукти: борошно, крупи, макарони, олія, консерви, цукор та згущене молоко. Вони допоможуть людям пережити гуманітарну катастрофу, яку спричинило російське вторгнення вУкраїну», розповідає координатор проєкту Роман Лихачов.

             Один з продуктових наборів отримала підопічна Чугуївського волонтерського штабу в селищі Печеніги пані Олена, якій 58 років. «Через бойові дії я втратила роботу, проте зараз гуманітарна допомога допомагає мені пережити важкі часи», – каже пані Олена.

Матеріал підготовлено командою проєкту «Надання підтримки громадянам на території Харківської області під час бойових дій», який реалізує громадська організація «Чугуївська правозахисна група» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН(ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз(ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.