Масових перевірок місць проживання ВПО зараз не буде

Про це повідомила віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук на нараді, присвяченій захисту прав внутрішніх переселенців.

«Як держава ми зобов’язані проконтролювати цільовевикористання коштів. Разом з тим, не можемо допустити, щоблюди, які гостро потребують грошової допомоги, перебували підперевірками чи помилково цієї допомоги позбулися. Зараз, коли постійно лунають повітряні тривоги, проблеми з електрикою та зв’язком, люди не мусять стояти в черзі в органах соцзахисту, щоб підтвердити актуальність вказаного місця проживання. Маємо чітко визначити підстави, за яких допускаєтьсяпроведення перевірок», – наголосила Ірина Верещук.

Як повідомляє Мінреінтеграції, вирішеноперевіряти місця проживання ВПО виключно у випадках, колиправоохоронці підозрюють неправомірне отримання допомоги та звертаються до органів соцзахисту населення. Про що людину маютьобов’язково повідомити телефонним дзвінком. В інших випадкахпроведення вибіркових перевірок місць проживання внутрішніхпереселенців не допускається, запевнила очільниця Мінреінтеграції

Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб:+38 (066) 813-62-39.

Ірина Баришевська