Технічне завдання на закупівлю послуги з організації поїздок для надання виїзних консультацій громадянам для Громадської організації «Мережа антикорупційних центрів» в рамках проекту «Ресурсний центр підтримки осіб, що постраждали внаслідок бойових дій» № CSDR-EU4DIALOGUE-GA-2022-41 у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу

1. Запропоновані Учасником Послуги повинні забезпечувати виконання даного Технічного завдання.

2. Послуги повинні бути надані легковим автомобілем, який за своїми технічними характеристиками та експлуатаційними показниками відповідає наступним вимогам:

а) автомобіль -класу А, В або С;

б) кількість місць для перевезення – до 5 осіб.

Транспортні засоби для надання послуг повинні бути в належному технічному стані, укомплектованими відповідно до законодавства України в галузі безпеки дорожнього руху, відповідати усім вимогам безпеки, охорони праці  та навколишнього середовища.

3.Витрати пов’язані  з ремонтуванням, технічним обслуговуванням, страхуванням та отриманням протоколу з технічного огляду транспортного засобу, мийку та прибирання транспортних засобів, забезпечення паливно-мастильними матеріалами повністю покладається  за рахунок Виконавця.

4.У випадку виникнення несправностей автотранспорту в період обслуговування, Виконавець  зобов’язаний замінити його на аналогічний технічно справний транспорт без зміни вартості та строків виконання замовлення.

5. Водії, які обслуговуватимуть  відповідні транспортні засоби, повинні  дотримуватися етики поведінки, сумлінно виконувати свої обов’язки, шанобливо ставитися до громадян, керівників, співробітників та клієнтів, дотримуватися високої культури спілкування, не допускати дій (бездіяльності) і вчинків, які можуть зашкодити інтересам  громадян чи негативно вплинути на репутацію організації.

6. Водії транспортних засобів повинні мати посвідчення на право керування автомобільними транспортними засобами, діючу довідку про проходження обов’язкового медичного огляду, поліс обов’язкового страхування водія від нещасного випадку на транспорті.

7. Порядок та умови надання Послуг.

Послуги з організації поїздок для надання виїзних консультацій громадянам повинні відповідати наступним технічним та якісним вимогам:

Виконавець повинен забезпечувати своєчасну подачу автотранспорту в обумовлену дату, час і місце згідно із заявками

Виконавець повинен забезпечувати необхідну кількість місць під час перевезення.

Виконавець повинен забезпечувати безпечне перевезення.

8. Термін надання послуг:  січень – квітень 2023 року.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі:

— цінова пропозиція (з описом автомобіля);

реєстраційні документи учасника;

— ліцензія на право перевезення.

Пропозиції до участі в конкурсі просимо надсилати на адресу: anticormereja@gmail.com з позначкою «тендер-транспортні послуги».

 Пропозиції надсилати до 02.02