Житло для військових

❓Як військовослужбовцю отримати житло за програмою єОселя?

З серпня 2022 року в Україні запроваджена програма пільгового кредитування житла і військовослужбовці мають право нею скористатися.

 

❓Як це зробити? Чи потрібно для цього кудись їхати? Скільки чекати на відповідь? 

 

Покрокова  процедура ⬇️

  1. Потрібно зареєструватись чи авторизуватись у кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису, Дія. Підпису або BankID.
  2. Перейти в Дії до послуги єОселя https://eoselia.diia.gov.ua/.
  3. Перевірити власні дані з кабінету громадянина на Порталі. Відкоригувати їх за потреби, оскільки вони будуть подані в заяві на отримання іпотеки.
  4. Обрати категорію заявника, а саме —  «військовослужбовці Збройних Сил за контрактом  СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держтрансслужби, військові прокурори Офісу Генерального прокурора, особи рядового і начальницького складу ДСНС, співробітники Служби судової охорони, особи начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро, поліцейські та члени їх сімей». 
  5. Вказати свій сімейний статус, дані іншого з подружжя, якщо перебуваєте в офіційному чи цивільному шлюбі, кількість неповнолітніх дітей до 18 років, що з вами проживатимуть, і середньомісячний дохід сім’ї.
  6. Вказати дані про бажане житло та банк, до якого хочете надіслати заяву. В одній заяві можна обрати лише один банк.
  7. Перевірте заяву, підпишіть електронним підписом та надішліть.
  8. Очікуйте повідомлення про подальші кроки на вказану адресу електронної пошти. Відповідь також буде доступна в розділі «Зверніть увагу» в кабінеті громадянина на порталі «Дія».

 

Заява може розглядатись   банком до 3 робочих днів. За результатом розгляду наданих даних банк зв’яжеться з вами за вказаним телефоном або електронною поштою і повідомить про наступні кроки.

 

Виникли додаткові питання? Ви можете прочитати більше про програму за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yeoselya

Військовослужбовцям, мобілізованим та військовозобов’язаним стануть у пригоді правові поради з нашого чат-бота https://bit.ly/3pfjBhX: Головне меню ➡️ Права мобілізованих та їхніх родин ➡️ Права та обов’язки військовослужбовців. 

Там же ви також можете замовити зворотний зв’язок з нашими юристами, які з радістю вас проконсультують. 

 

#правовадопомога  #правовадопомогаонлайн